Fenix

Fenix ​​to konwekcyjny waporyzator do suchych ziół, koncentratów, wosków i olejków.
System ogrzewania powietrznego to sposób nowej generacji na niezwykle aromatyczne, miękkie i czyste inhalacje. Fenix 1.0 ma wbudowaną funkcję inteligentnego rozpoznawania zaciągnięć. Waporyzator Fenix 1.0 posiada tryb zwykły i dodatkowy, który zapewnia różne wrażenia podczas inhalacji. Główną jego zaletą jest natychmiastowa smakowita para, która cieszy już od samego początku.

  • bateria LG litowo-jonowy | 2200 mAh
  • ładowanie za pomocą ładowarki USB
  • szybkie ładowanie (2,5 godz.)
KOMORA KONWEKCYJNA

System ogrzewania powietrza

Dzięki zaawansowanemu systemowi ogrzewania waporyzator Fenix ​​zapewnia idealną parę. System konwekcyjny zapewnia bardziej równomierny rozkład ciepła w komorze. Oznacza to, że Fenix ​​jest w 100% waporyzatorem konwekcyjnym, który jest ogrzewany tylko gorącym powietrzem. W odniesieniu do konwekcji (w przeciwieństwie do przewodzenia) ogrzewanie powietrza odbywa się przed komorą cieplną, a nie przez nią. Konwekcyjnym systemem grzewczy wyróżnia się tym, że nie ma oporu trakcyjnego w celu regulacji dopływu powietrza. W komorze znajdują się setki małych otworów, w wyniku których gorące powietrze jest wyciągane przez szczelinę, co zapewnia, że ​​susz jest odpowiednio podgrzewany. Zintegrowany inteligentny czujnik chroni twoje zioła przed spaleniem.

180 ° C

Łatwa kontrola temperatury

Fenix ​​jest bardzo łatwy w użyciu. Obsługa jednym przyciskiem zapewnia Fenixowi prostotę. Aby go uruchomić, musisz nacisnąć przycisk 5 razy a naciskając dwukrotnie przycisk zasilania, możesz ustawić temperaturę. 4 ustawienia poziomu są więcej niż wystarczające, każde ma swój własny wskaźnik koloru. Od 170 ° C do 210 ° to idealna temperatura, która uwalnia wszystkie pozytywne właściwościwaporyzowanego suszu.
Fenix ​​1.0 nagrzewa się, poniżej 40 sekund.

MOCNY  ORAZ WYTRZYMAŁY FENiX 1.0

Bateria litowo-jonowa

Ciesz się długimi sesjami

Fenix ​​może pochwalić się mocną wbudowaną baterią 2200 mAh (bateria litowa LG klasy A. Czas pracy około 45 minut. Bateria nie jest wymienna. Ładowanie vaporizera odbywa się za pomocą micro-USB.

Pojemność baterii

2200

mAh

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie urządzenia przed przeładowaniem i przegrzaniem się.

The Smart-Puff-Indetify

Inteligentna identyfikacja zaciągnięć to kolejna niesamowita funkcja oferowana przez Fenix 1.0. Produkt ma wbudowaną funkcję inteligentnego rozpoznawania zaciągnięć. Przekłada się to natychmiastową smakowitą parę. Waporyzator przenośny posiada tryb miękki i tryb ulepszony, zapewniające różne wrażenia podczas inhalacji. Ta funkcja jest generowana równomiernie i jest osiągana bez żadnego przycinania. Teraz każdy może cieszyć się swoim nowym ulubionym waporyzatorem w bardzo przystępnej cenie.

Ustnik

Innowacyjny system chłodzenia kanału powietrznego skutecznie chłodzi parę przed jej wdychaniem. To sprawia, że ​​parowanie jest przyjemniejsze przy zachowaniu odpowiedniej ilości pary i smaku.

 

IDEALNY KANAŁ POWIETRZA
Rezultatem jest czysta i bezpieczna waporyzacja.