Fenix Mini

Fenix ​​mini to najmniejszy waporyzator z naszej kolekcji. Jest wygodny dla suchych ziół, ekstraktów i olejków – jest idealny na „wynos”, a także wykorzystuje technologię konwekcji do ogrzewania. Ze względu na swoje rozmiary jest to jeden z najbardziej dyskretnych waporyzatorów przenośnych firmy na rynku.

  • bateria litowo-jonowa LG o pojemności 1600 mAh
  • ładowanie za pomocą ładowarki USB
KOMORA KONWEKCYJNA

Prawdziwa 100% konwekcja

Dzięki zaawansowanemu systemowi ogrzewania Fenix ​​zapewnia gładką i gustowną parę, która nie ulega pogorszeniu. System konwekcyjny zapewnia bardziej równomierny rozkład ciepła w materiale ziołowym. Oznacza to, że Fenix ​​jest w 100% ogrzewany powietrzem. W odniesieniu do konwekcji (w przeciwieństwie do przewodzenia) ogrzewanie powietrza odbywa się przed komorą cieplną, a nie przez nią. Parownik z konwekcyjnym systemem grzewczym wyróżnia się tym, że nie ma oporu trakcyjnego w celu regulacji dopływu powietrza. W komorze znajdują się setki małych otworów, w wyniku których gorące powietrze jest wyciągane przez szczelinę, co zapewnia, że ​​zioło jest odpowiednio podgrzewane przy zerowych oparzeniach i najlepszym smaku. Zintegrowany inteligentny czujnik chroni twoje zioła przed spaleniem.

180 ° C

Poziomy temperatury

Fenix ​​Mini jest bardzo łatwy w użyciu. Obsługa za pomocą 3 przycisków – jednego do zasilania, a dwóch do regulacji temperatury, które mogą osiągnąć od 160 ° C do 210 ° C. Po osiągnięciu żądanej temperatury dioda LED w ustniku zaświeci się na zielono.

Fenix ​​nagrzewa się natychmiast, poniżej 40 sekund.

MOCNY FENiX

Wytrzymała bateria

Ciesz się długimi sesjami

Fenix ​​może pochwalić się potężnym wbudowanym akumulatorem (bateria litowa LG klasy A. Czas pracy to średnio około 45 minut. Jest zintegrowany i niewymienny. Fenix mini ładuje się przez micro-USB.

Pojemność Baterii

1600

mAh

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie zabezpiecza urządzenie przed przeładowaniem i przegrzaniem.

Ustnik

Wyjmowany ustnik jest łatwy w użyciu i póżniejszym czyszczeniu. Wykonany jest z bardzo twardych materiałów i jest niezniszczalny. Duży pierścień sitowy to skuteczna filtracja, która jest również łatwa w użytkowaniu.

Zioła i wyciągi

Fenix ​​jest wyposażony w specjalną komorę kwarcową – stworzoną do odparowywania ekstraktów / olejów / wosków. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubionymi suchymi ziołami i ekstraktami w jednym urządzeniu.