Fenix 2.0

Fenix ​​2.0. to najnowsza wersja przenośnego waporyzatora Fenix, która jest pod każdym względem lepsza od swojego poprzednika. Wyjątkowy przenośny waporyzator został dopracowany dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak technologia ogrzewania powietrznego, duży wyświetlacz OLED dla 4 wyświetlaczy temperatury i timera. Inteligentne systemy, takie jak inteligentna identyfikacja i ochrona czujnika, sprawiają, że waporyzacja jest wręcz idealna. Wszystkie użyte materiały są nieszkodliwe dla zdrowia i są w 100% bezpieczne. Tylko niewielu producentów na rynku, może to śmiało i otwarcie powiedzieć.

Następca jednego z najlepszych waporyzatorów ziołowych w historii

  • bateria LG litowo-jonowa o pojemności 4400 mAh
  • ładowanie za pomocą ładowarki USB
  • szybkie ładowanie (2,5 godz.)
KOMORA KONWEKCYJNA

System ogrzewania powietrza

Opatentowana technologia AIR Heating® dostarcza zupełnie nowych wyników w odparowaniu ziół. Ta technologia konwekcyjna jest niezwykle skuteczna i gwarantuje doskonałe odparowywanie na nowym poziomie. Tam, gdzie inne waporyzatory zawodzą Fenix ​​2.0 zapewnia doskonałe wyniki przy wszystkich poziomach temperatury.

DOSTOSUJ GO

4 wyświetlacze czyli precyzyjna kontrola

Fenix 2.0 ​​wszedł na nowy poziom z 2 wyświetlaczami OLED, każdy z podziałem. Teraz możesz regulować i kontrolować temperaturę oraz czas.

Nigdy tego nie było: duży podwójny wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala wyświetla jednocześnie ustawioną i aktualną temperaturę. Ale to nie wszystko: wyświetlacz został podzielony, nie zaniedbując rozmiaru i pokazuje nie tylko temperatury, ale także zegar z ustawionym i aktualnym czasem. Górny obszar wyświetlacza jest zarezerwowany dla temperatur, a dolny obszar dla czasów. Spełniło się marzenie każdego maniaka kontroli!

MOCNY FENiX

Moc, która będzie trwała

Ciesz się bardzo długimi sesjami

Kolejną genialną funkcją vaporizera Fenix ​​2.0 jest jego bateria. Dzięki pojemności 4400 mAh pozwala cieszyć się sesjami odparowywania do 75 minut na jednym ładowaniu. Akumulator litowo-jonowy ładuje się bardzo szybko czyli irytujące i ciągłe ładowanie już po kilku sesjach zostaje ostatecznie wyeliminowane.

Wydajna bateria

4400

mAh

Szybkie ładowanie

Czas ładowania wynosi około 2,5 godziny. Wiele waporyzatorów ładuje się do 4 godzin, a nawet dłużej (przy użyciu mniejszych akumulatorów o pojemności 2200 mAh lub mniejszych)

Kanał z izolowanym powietrzem

Kanał przepływu powietrza jest całkowicie izolowany i oddzielony od wewnętrznej elektroniki. Dlatego odparowywanie jest bezpieczne, a przewód powietrzny ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości zapewnia absolutnie czysty smak pary.

Specjalny system chłodzenia powietrzem

Innowacyjny system chłodzenia kanału powietrznego skutecznie chłodzi parę przed jej wdychaniem. To sprawia, że ​​parowanie jest przyjemniejsze, chociaż ilość pary i smak są odpowiednio zachowane.